MK-STUDIO to zespół specjalistów zajmujących się przede wszystkim kreacją i produkcją materiałów reklamowych
w oparciu o dostępne media.

zobacz więcej

O firmie

Możesz zrobić wszystko.

Możesz ogłosić w mediach [prasie, radiu, telewizji], że jesteś piękny, młody i bogaty, ale nie wszyscy ci uwierzą. Możesz zrobić fajny event i upić prawie wszystkich klientów. Możesz postawić 1000 bilbordów i ogłosić się najlepszą firmą roku lub dekady. Ale tylko upominek reklamowy, dobrze wybrany, skorelowany z twoją branżą da ci prawdziwy sukces i zwiększy wolumen sprzedaży.

Dlaczego?

Bo nie jest bezosobowy, podarowujesz go podczas targów, przyjęć, spotkań biznesowych. Poza tym niesie ze sobą twoje logo, co w konsekwencji umacnia Twoją pozycję na rynku.
Jest adresowany do konkretnej osoby i wręczasz go osobiście, bądż poprzez pracowników twojej firmy.

Bilbord nie rodzi wdzięczności u klienta. Upominek reklamowy tak. I poza wdzięcznością ugruntowuje zachowania zakupowe obdarowanego.
Jeżeli artykuł promocyjny jest dobrze wybrany, praktyczny i długo służy klientowi.
Możesz być pewny, że masz jego wdzięczność nie ma nic ważniejszego w relacjach B2B. Buduj w ten sposób relacje z rynkiem a pieniądze wydane na upominki odzyskasz potrójnie. Chyba, że jesteś już szczęśliwy.


MK- Studio to zespół specjalistów zajmujących się przede wszystkim kreacją i produkcją materiałów reklamowych w oparciu o dostępne media. Działamy od roku 2002,współpracując zarówno z międzynarodowymi koncernami jak i firmami polskimi.

W MK Studio najważniejsze dla nas jest zadowolenie Klienta chcielibyśmy zapoznać się z Państwa oczekiwaniami . Jesteśmy agencja typu full service i możemy zrealizować wszystkie Państwa pomysły .Nasza domena to gadżety reklamowe materiały odblaskowe (jedne z najlepszych cen w Polsce).Importujemy tez na specjalne zamówienie naszych klientów materiały reklamowe z Chin gdzie posiadamy swojego agenta który na miejscu ma kontroling nad produkcja.

Zapraszam do współpracy.

Może warto nas sprawdzić?

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.